×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 17

سرمایه‌گذاری گاهی شبیه قمار به نظر می‌رسد و البته اگر دانش و هوشمندی کافی در مورد انتخاب گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاری نداشته باشید، سرمایه‌گذاری می‌تواند دقیقاً خود قمار باشد.

طبق گزارش اکونومیست، در سال2017 اقتصاد جهانی بالاترین نرخ رشد خود از سال 2010به بعد را تجربه کرد، اما این رشد چشمگیر آن‌طور که باید و شاید دلنشین و امیدوارکننده نبود.

چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 08:12

رونوشت از اسکناس‌های سبز و سرنوشت آن

کسانی گفته‌اند وقتی نخستین شعبه مک‌دونالد در مسکو افتتاح شد و سروصدای زیادی به پا کرد، سیاستمداران عالی‌رتبه امریکایی با یکدیگر نجوا کردند: ما جنگ سرد را بردیم!

وزیر اموراقتصادی و دارایی از تسویه 330 هزار میلیارد ریال بدهی پیمانکاران از طریق اوراق بدهی خزانه در هشت ماهه امسال خبر داد.

چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 07:15

بازگشت غول کشتیرانی فرانسه به ایران

شرکت جی‌ام ای سی جی‌ام، غول فرانسوی صنعت کشتیرانی جهان اعلام کرد، سرویس سیمکس ۹ خود از چین به مقصد ایران را از سر می‌گیرد.

مدیرکل مرزی وزارت کشور از بازگشایی مرز تمرچین در استان کرمانشاه و پرویزخان در استان آذربایجان غربی خبر داد.

چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 06:57

سبقت 6 میلیارد دلاری واردات از صادرات

گزارش گمرک ایران از تجارت خارجی ایران در 9 ماهه سال جاری نشان می‌دهد که واردات ایران 6 میلیارد دلار فراتر از صادرات کشور در این دوره زمانی بوده است.

نگاهی به آمار گمرک جمهوری اسلامی نشان می‌دهد در یک هفته گذشته ۱۱۶ تن تخم‌مرغ به ارزش ۱۶۹ هزار دلار به ایران وارد شده است.

صفحه1 از6