- پنجشنبه 30 دي 1400
  - 2022 . January . 20

  <h1>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h1>
  <h1>اتاق بازرگانی اردبیل<h1>
  <h2>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی اردبیل<h2>

  سید حامد عاملی در آیین تکریم استاندار سابق اردبیل؛

  Share/Save/Bookmark

  سید حامد عاملی در آیین تکریم استاندار سابق اردبیل؛

  مردم اردبیل قدردان کسانی هستند که بی منت و بی دریغ خدمت می‌کنند

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اردبیل، استاندار جدید اردبیل، در مراسم تجلیل و تکریم اکبر بهنام‌جو در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی اردبیل، گفت: مردم اردبیل قدردان کسانی هستند که بی منت و بی دریغ خدمت می‌کنند، این موضوع را در قدردانی آحاد مردم اردبیل از مهندس بهنام‌جو می‌توان به وضوح دید.

  سیدحامد عاملی افزود: مهندس بهنام‌جو خالصانه، بی ادعا و بی حاشیه برای مردم خدمت کردند، به ایشان تبریک می‌گویم که عزتمندانه خدمت کردند و صاحب عزت خدایی شدند.

  وی تاکید کرد: ما آقای بهنام‌جو را از اهالی این استان می‌دانیم، اردبیل خانه ایشان است و انشاالله بازهم مستمرا در اردبیل حضور پیدا خواهند کرد.

  عاملی خاطرنشان کرد: عده کمی هستند که می‌خواهند وحدت و همدلی موجود برای توسعه استان از بین برود که موفق نخواهند شد و این مسیر توسعه‌ای که شروع شده و یک مسیر ارزشمند است ادامه پیدا خواهد کرد.

  استاندار اردبیل گفت: تقاضای کمک دارم از فعالین بخش خصوصی تا با تقسیم وظایفی که در جلسات آینده با هم فکری همدیگر انجام می‌دهیم پروژه توسعه استان را به خوبی جلو ببریم.

   

  اکبر بهنام‌جو در مراسم تکریم در اتاق بازرگانی اردبیل؛

  با همکاری فعالان بخش خصوصی موتور توسعه استان را روشن نگه داشتیم

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اردبیل، استاندار سابق اردبیل، در مراسم تجلیل و تکریم از وی در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی اردبیل، گفت: نقش خود را در استانداری اردبیل هماهنگی می‌دانم، کار اصلی را فعالان بخش خصوصی، مدیران و فرزندان اردبیل انجام می‌دادند و با همکاری آنها موتور توسعه استان را روشن نگه داشتیم.

  اکبر بهنام‌جو افزود: زمانی که من وارد استان اردبیل شدم به تنهایی آمدم و تنهایی هم نمی‌شود کاری را انجام داد، اگر موفقیتی بوده است به کمک و به دست خود اهالی اردبیل، فعالان بخش خصوصی، مدیران دولتی، نماینده ولی فقیه و همه همکاران شکل گرفته است.

  وی تاکید کرد: از اتاق بازرگانی استان و آقای پیرموذن بابت برگزاری جلسات و انتقال و پیگیری مشکلات بخش خصوصی تشکر می‌کنم، از این جلسات بسیار فراگرفتم و در مدیریت استان استفاده کردم.

  بهنام‌جو خاطرنشان کرد: اگر صادرات استان در این چهار سال افزایش یافت به کمک سند توسعه صادراتی بود که در همین اتاق بازرگانی تدوین شد.

  استاندار سابق اردبیل همچنین با اشاره به سکان‌دار جدید استان اردبیل، گفت: اگر من با هفت سال شناخت از استان اردبیل مسئولیت استانداری را به عهده گرفتم، آقای عاملی با شناختی بیشتر از چهل سال از این استان مسئولیت را برعهده می‌گیرد و انتظار می‌رود که موفق‌تر عمل کند.

  وی افزود: برخی از پروژه‌های کلیدی، مثل منطقه آزاد در استان کلید خورده است. این روند قطعا ادامه پیدا خواهد کرد و استان به سمت توسعه حرکت می‌کند، منطقه ویژه اقتصادی هم همینطور امکان ویژه‌ای است که زیرساخت‌های آن هم آماده شده است.

  مهندس بهنام‌جو تصریح کرد: جذب فاینانس برای راه آهن اردبیل هم که یک اتفاق مهم بود، با کمک فرزندان اردبیل، با کمک ریاست محترم بانک ملی شکل گرفت و اردبیل را در استفاده از این نوع فاینانس پیشتاز کرد.

  معاون عمرانی اسبق استانداری اردبیل تاکید کرد: درخصوص بارانداز ریلی کار در سطح استانی تمام شده است و توافقات انجام شده، و اکنون کار فرا استانی است که امیدواریم این اتفاق به سرانجام برسد.

  استاندار سابق اردبیل، چند روز پس از پایان کار خود در اردبیل گفت: براساس پیش بینی برنامه و بودجه رشد اقتصادی بالای هفت درصد در سال آینده برای استان پیش بینی شده است که انشاالله محقق هم می‌شود. استقبال صنعتگران در استان در این مدت عالی بود، در این دوران شهرک صنعتی گرمی با صنعت شیرآلات پر شد، شهرک صنعتی خلخال پر شد، شهرک صنعتی شماره دو اردبیل پر شد و انتظار می رود که برای توسعه شهرک‌های صنعتی تلاش شود.

  بهنام‌جو افزود: در زمینه تولید ثروت در حوزه کشاورزی، با پایان پایاب سد خداآفرین درآمد کشاورزان منطقه به اذعان خودشان ۱۵ برابر شده است، ما به این تولید ثروت درکنار ایجاد اشتغال نیاز داریم.

  وی تاکید کرد: درخصوص شهرک صنعتی مشترک با جمهوری آذربایجان توافقات اولیه آن صورت گرفته است، مکان یابی آن در استان اردبیل اتفاق افتاده است، اما بقیه کار به روابط بین دو کشور ایران و آذربایجان مربوط است که امیدوارم با بهتر شدن شرایط این پروژه‌ها به سرانجام برسند.

   

  صدیف بدری در آیین تکریم اکبر بهنام‌جو؛

  بهنام‌جو در استانداری غیرت و تعصب اردبیلی داشت

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اردبیل، صدیف بدری در مراسم تجلیل و تکریم استاندارد سابق اردبیل در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی اردبیل، گفت: آقای بهنام‌جو غیرت و تعصب اردبیلی داشت و در پیگیری امور استان جدی‌تر از مسئولان اهل استان بود.

  نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، افزود: علی رغم اینکه مهندس بهنام‌جو سابقه عمرانی داشت در همه زمینه‌ها به خوبی عمل کرد، در حوزه گردشگری و صنعت به خوبی تلاش کرد و از این بابت تشکر می‌کنم.

  وی افزود: استاندار سابق اردبیل در حوزه زیر ساختی به خوبی به دغدغه‌های ما پاسخ دادند. ما دغدغه‌های جدی در زمینه راه‌آهن و جاده‌های استان داشتیم که لازم بود علاوه بر تلاش ما در مجلس، ایشان هم تلاش بسیاری بکنند که همینطور هم شد.

  بدری خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی ما راه آهن بود که به یک پروژه فرسایشی تبدیل شده بود، نهایتا با بررسی هایی که شد از طریق فاینانس ماده ۵۶ هزینه مورد نیاز این پروژه تامین شد، من شاهد پیگیری و امضای قرارداد بودم که آقای مهندس بهنام‌جو چقدر برای آن تلاش کردند.

  این نماینده مجلس گفت: از بانک ملت و صادرات هم فاینانس‌هایی برای جاده‌های استان و فاضلاب گرفته شد که برای این موارد هم آقای بهنام‌جو تلاش‌های بسیاری را انجام دادند.

  وی تاکید کرد: آقای عاملی، استاندار جدید اردبیل هم مثل آقای بهنام‌جو فردی تلاشگر و اخلاق مدار هستند که امیدوار هستیم در مسئولیت استانداری موفق باشند.

  بدری افزود: آقای بهنام‌جو راه آهن اردبیل را با ۴۰ درصد پیشرفت تحویل گرفت و با ۹۰ درصد پیشرفت تحویل می‌دهد که سهم عمده‌ای در اجرای این پروژه دارد. در بحث بزرگراه‌ها، مصوبه ویژه‌ای در سفر آقای رئیس جمهور گرفته شد که آن هم با تلاش ویژه ایشان اتفاق افتاد.

   

  حسین پیرموذن در آیین تکریم اکبر بهنامجو در اتاق بازرگانی اردبیل؛

  مهندس بهنام‌جو یک استاندار عمل‌گرا بدون توجه به سیاست بازی بود

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اردبیل؛ حسین پیرموذن، در مراسم تجلیل و تکریم مهندس اکبر بهنام‌جو استاندار سابق اردبیل، در محل اتاق کنفرانس اتاق بازرگانی اردبیل، گفت: مهندس بهنام‌جو یک استاندار پراگمات بود که فارغ از مسائل سیاسی، فقط برای پیشرفت و اعتلای استان تلاش می‌کرد.

  رئیس اتاق بازرگانی اردبیل، افزود: اکبر بهنام‌جو یک مدیر پرتلاش بود که با هماهنگی سایر قوا، از جمله اداره کل دادگستری استان و‌ نمایندگان استان در مجلس و با حضور مستمر خود در جلسات مختلف و پیگیری مشکلات بخش خصوصی در استان و مرکز چهره‌ای شاخص پیدا کرده بود.

  وی تاکید کرد: مهندس بهنام‌جو با صنعت تولید آشنا بود و در مدت استانداری خود همراه تولیدکنندگان بودند. آمارهایی وجود دارد که عملکرد خوب ایشان در زمینه توسعه استان را نشان می‌دهد.

  پیرموذن با ذکر آمار، تصریح کرد: اکنون حدود ۱۵۰۰ پروانه بهره‌برداری در استان وجود دارد که این مقدار نسبت به زمان شروع کار آقای بهنام‌جو ۳۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد، همچنین درخصوص پرداخت تسهیلات استان ما قبل از مهندس بهنام‌جو همیشه در رتبه حدود ۲۷ ام بود اما در این چند سال میزان پرداخت تسهیلات در استان حدودا دو برابر شده است.

  رئیس اتاق بازرگانی اردبیل، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی خوبی در دوران آقای بهنام‌جو برای توسعه صنعت گردشگری استان صورت گرفت که اگر با مشکلات کرونا روبرو نمی‌شدیم می‌توانستیم نتیجه آن را امروزه ببینیم.

  پیرموذن در ادامه گفت: استان ما چهار سال پیش رتبه ۲۲ شهرک‌های گلخانه‌ای کشور را داشت که اکنون با تاسیس شهرک گلخانه‌ای مغان در بهترین شرایط در منطقه قرار داریم. همچنین درخصوص بارانداز ریلی و شهرک صنعتی مشترک نیز با تلاش‌های آقای بهنام‌جو توافقات اولیه شکل گرفت.

  وی تاکید کرد: آقای بهنام‌جو در طول مدت استانداری خود در اردبیل، در زمینه زیرساخت‌ها سنگ تمام گذاشتند، تلاش ایشان برای پروژه راه‌ آهن اردبیل ستودنی است.

  پیرموذن استاندار جدید اردبیل را فردی پرتلاش و آشنا به صنعت معرفی کرد، و گفت: سیدحامد عاملی، استاندار جدید اردبیل با توجه به سابقه فعالیت خود یک فرد آشنا به صنعت و در حقیقت یک صنعت‌گر است که می‌تواند در زمینه تولید قدم‌های مهمی را برای توسعه استان برداشته و کمک حال بخش خصوصی باشد.

  رئیس اتاق بازرگانی اردبیل در انتها تاکید کرد: مهندس بهنام‌جو در طول این سال‌ها هیچ کوتاهی نکردند و بدون وقفه، شبانه روزی برای حل معضلات استان تلاش کردند، از طرف فعالان بخش خصوصی از ایشان تشکر می‌کنم و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

  ارتــباط با ما

  نشانی اتاق بازرگانی اردبیل : اردبیل ابتدای شهرک اداری بعثت ساختمان اتاق بازرگانی اردبیل

  صندوق پستی: 13131-56158

  تلفن: 6-33742001 - 045

  فاکس: 33742002 - 045

  پیامک :3000392737

  ایمیل: Accima.ir@gmail.com

  فرم تمــاس

   

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن وکشاورزی اردبیل محفوظ می باشد.

  طراحی و توسعه : شرکت مهرارقام رایانه