- دوشنبه 3 مهر 1402
  - 2023 . September . 25

  <h1>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h1>
  <h1>اتاق بازرگانی اردبیل<h1>
  <h2>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی اردبیل<h2>

  مطالعه طرح آمایش صنعت استان توسط سپاه مقتدر استان ، اقدامی قابل تقدیر است .

  Share/Save/Bookmark

  رئیس اتاق بازرگانی اردبیل؛

  مطالعه طرح آمایش صنعت استان توسط سپاه مقتدر استان ، اقدامی قابل تقدیر است .

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اردبیل، حسین پیرموذن در جلسه فعالان بخش خصوصی استان اردبیل با رئیس سازمان بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور گفت: طرح آمایش صنعتی استان یکی از مطالبه‌های ما بود که سپاه استان توسط بسیج سازندگی این کار را انجام داد و این اقدام قابل تقدیر است.

  رئیس اتاق بازرگانی اردبیل افزود: نیاز است که مطالعه تکمیلی و اجرای طرح آمایش صنعتی استان اردبیل به منظور هدایت سرمایه‌گذاری موثر و مولد توسط دستگاه‌های دولتی پیگیری شود.

  او تاکید کرد: حضور بسیج در اتاق بازرگانی ایران و تاسیس بسیج تجار یک نیاز بود که ما در زمان حضور در هیئت رئیسه اتاق بازرگانی آیین‌نامه فعالیت بسیج تجار را با کمک دکتر حسن‌پور آماده کردیم.

  پیرموذن ادامه داد : از دکتر حسن‌پور، رئیس سازمان بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور تشکر می‌کنم که بسیار فعال هستند و در همه استان‌ها فعالیت می‌کنند تا کمک حال فعالان بخش خصوصی باشند.

  رئیس اتاق بازرگانی اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود گفت: باید از ظرفیت سپاه برای حضور در بازار کشورهای منطقه استفاده کنیم که بخشی از این تسهیل‌گری را سازمان بسیج تجار کشور انجام می‌دهد و جای تشکر دارد.  

  او تصریح کرد: همه دستگاه‌ها در استان اردبیل برای حل مشکلات بخش خصوصی در کنار هم هستند ولی مشکلات زیرساختی و کلان زیادی وجود دارند که باید در سطح ملی پیگیری شوند تا بخش خصوصی بتواند به عنوان سربازان خط مقدم اقتصاد کشور موثر باشند.

   

  رئیس سازمان بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور؛

  حضور در بازار کشورهای منطقه یکی از اهداف اصلی ما است

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اردبیل، غلامرضا حسن‌پور در نشست با فعالان اقتصادی استان اردبیل در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی اردبیل، گفت: حضور در بازار کشورهای منطقه به ویژه بازار کشورهایی مثل سوریه و عراق از اهداف اصلی ما برای توسعه تجارت کشور است.

  رئیس سازمان بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور افزود: دستیابی به بازار سوریه دستیابی به بازار اروپا و آفریقا را به دنبال دارد، اتاق بازرگانی ساختمانی در سوریه تهیه کرده است ولی فعال نیست و ما به عنوان بسیج تجار این ساختمان را برای توسعه تجارت کشور فعال می‌کنیم.

  او تاکید کرد: یکی دیگر از اهداف ما در ایجاد بسیج تجار پیگیری امور مربوط به تسهیل‌گری و رفع موانع مقابل فعالان اقتصادی در داخل کشور است.

  حسن‌پور ادامه داد: یکی از کارهای ما در استان‌ها پیگیری مسائل مربوط به واحدهای تولیدی و مشکلات آنها است، در خیلی از استان‌ها شاهد تعطیلی یا رکود واحدهای تولیدی به دلیل مشکلات کوچکی هستیم که با پیگیری‌های مداوم به دنبال رفع آنها و رونق وضعیت اقتصادی کشور هستیم.

  رئیس سازمان بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور تصریح کرد: ما وقتی می‌بینیم که یک سرمایه‌گذار آمده است که کار انجام دهد در کنارش می‌ایستیم که موانع را از سر راه برداریم تا بتوانند به نحو احسن کار کنند.

   او اضافه کرد: در سازمان بسیج تجار به دنبال ایجاد مجمع تجار امین هستیم تا از طریق این تجار و همکاری با کشورهای دوست به بازارهای جهانی دسترسی پیدا کنیم.

  ارتــباط با ما

  نشانی اتاق بازرگانی اردبیل : اردبیل ابتدای شهرک اداری بعثت ساختمان اتاق بازرگانی اردبیل

  صندوق پستی: 13131-56158

  تلفن: 6-33742001 - 045

  فاکس: 33742002 - 045

  پیامک :3000392737

  ایمیل: Accima.ir@gmail.com

  فرم تمــاس

   

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن وکشاورزی اردبیل محفوظ می باشد.

  طراحی و توسعه : شرکت مهرارقام رایانه