- چهارشنبه 10 آذر 1400
  - 2021 . December . 01

  .

  <h1>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h1>
  <h1>اتاق بازرگانی اردبیل<h1>
  <h2>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی اردبیل<h2>

  IMAGE

  یکشنبه, 13 مهر 1399
  کارت بازرگانی اغلب صادرکنندگان استان بخاطر بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه در حالت تعلیق قرار دارد
  حسین پیرموذن در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی
  حسین پیرموذن در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی؛
  IMAGE

  یکشنبه, 13 مهر 1399
  غلامرضا انصاری معاون محترم دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه
  ورود غلامرضا انصاری معاون محترم دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و هیئت همراه به گمرک بیله سوار
   ورود غلامرضا انصاری معاون محترم دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و هیئت همراه به گمرک بیله سوار با حضور  بهنام جو استاندار اردبیل،  جهانگیرزاده نماینده محترم...
  IMAGE

  یکشنبه, 13 مهر 1399
  معاون اقتصادی وزیر امور خارجه
  درخواست ۱۳ بندی رئیس اتاق بازرگانی اردبیل از معاون اقتصادی وزارت امور خارجه
  درخواست ۱۳ بندی رئیس اتاق بازرگانی اردبیل از معاون اقتصادی وزارت امور خارجه

  دیدگاه

  پیشخوان

  رادیو مجازی

  رادیو مجازی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل

  در نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان اردبیل با دکتر نیکزاد مطرح شد؛

  Share/Save/Bookmark

  در نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان اردبیل با دکتر نیکزاد مطرح شد؛

   

  افزایش حجم سرمایه گذاری‌ها در استان مشروط به ایجاد مشوق های سرمایه گذاری

   

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اردبیل، حسین پیرموذن در نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی اردبیل، گفت: حجم سرمایه گذاری استان با پیگیری‌ نمایندگان محترم استان به ویژه آقای دکتر نیکزاد و استاندار محترم در یک سال گذشته چندین برابر افزایش یافته است ولی باید زیر ساخت استان توسعه یابد تا با ایجاد مشوق و جذابیت های لازم، بتوان زمینه حضور سرمایه گذاران خارجی را مهیا کرد.

  رئیس اتاق بازرگانی اردبیل افزود: مشوق‌های لازم برای افزایش سرمایه گذاری باید اجرا شود تا به دنبال آن  این روند ادامه داشته باشد، از مشکلات اصلی در این مسیر نبود زمین در شهرک صنعتی برای واگذاری میباشد، همچنین تسهیل در خدمات مانند انشعابات گاز، برق، آب و جاده بوده که از ضروریات است.

  وی تاکید کرد: شهرک‌های صنعتی موجود در حال حاضر اشباع شده‌اند و ما انتظار داریم که با رایزنی‌های انجام شده امکان جدیدی در این راستا ایجاد شود تا سرمایه گذاران ما بتوانند واحدهای خود را گسترش دهند.

  پیرموذن خاطرنشان کرد: چند اقدام مهم با تلاش نمایندگان مجلس خاص آقای نیکزاد در مجلس اتفاق افتاده است که باید از بابت آن‌ها تشکر کرد، از جمله برداشتن امضاهای طلایی، حذف تغییر کاربری برای کارهای صنایع تبدیلی و کشاورزی و آزادسازی واردات خودرو که به ایجاد رونق تولید، رقابت و کیفیت تولید داخلی کمک خواهد کرد.

  وی تصریح کرد: طرح آمایش صنعتی استان که یکی از راه‌های توسعه و رونق تولید استان است، با دستور استاندار محترم در شورای گفتگو تصویب و توسط اتاق بازرگانی و خانه صنعت ومعدن استان با همکاری دانشگاهیان تنظیم شد که انتظار داریم با پیگیری‌های آقای نیکزاد، این طرح در استان اردبیل که مبنای راه توسعه صنعتی است کلید بخورد.

  رئیس اتاق بازرگانی اردبیل همچنین درخصوص برگزاری این نشست گفت: با توجه به درخواست زیاد همکاران، صنعتگران و اعضای اتاق بازرگانی برای حضور در این جلسه، سعی بر این شد مدیران و نمایندگان تشکل‌های مختلف در این جلسه حضور یابند تا مشکلات عمده هر حوزه با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در میان گذاشته شود.

   

  در این جلسه، دکتر نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن مشکلات فعالان اقتصادی استان، از مسئولین استانی و کشوری بصورت آنلاین  مشکلات مطرح شده را پیگیری کرد و مقرر گردید اتاق بازرگانی موارد را پیگیری کرده و گزارش هفتگی به ایشان تقدیم شود.

  نایب رئیس مجلس با تاکید بر همکاری کامل سیستم بانکی با تولید‌کنندگان و صنعت‌گران اظهار کرد: مشکلات را از مدیران ملی پیگیری می‌کنم و این جلسات را در سطح ملی نیز در بخش‌های مختلف برای حل مشکلات تولیدکنندگان استان تشکیل خواهیم داد.

  وی گفت: تلاش ما در تکمیل زیرساخت‌هایی مانند راه‌آهن، بزرگراه سرچم، فرودگاه و افزایش پروازهای آن، برای کمک به حضور سرمایه‌گذاران و امکان تبادل کالا و... است.

  نیکزاد با اشاره به لزوم حمایت تمامی مدیران و دولت از بخش خصوصی بیان کرد: صورت‌جلسه این نشست تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

  وی با بیان این‌که هر هفته در یک صفحه وضعیت صنعت گزارش داده شود، گفت: این جلسات را به‌صورت مستمر با حضور مدیران ذیربط تشکیل خواهیم داد.


  ارتــباط با ما

  نشانی اتاق بازرگانی اردبیل : اردبیل ابتدای شهرک اداری بعثت ساختمان اتاق بازرگانی اردبیل

  صندوق پستی: 13131-56158

  تلفن: 6-33742001 - 045

  فاکس: 33742002 - 045

  پیامک :3000392737

  ایمیل: Accima.ir@gmail.com

  فرم تمــاس

   

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن وکشاورزی اردبیل محفوظ می باشد.

  طراحی و توسعه : شرکت مهرارقام رایانه